Strona głównaAktualności„ŻONA DO ADOPCJI” w Pyrzyckim Domu Kultury

„ŻONA DO ADOPCJI” w Pyrzyckim Domu Kultury

2024-01-02

W życiu Adama wszystko miało swoje miejsce – dom praca, dom praca. Od czasu do czasu jakaś kontrolowana rozrywka. Ale w życiu każdego człowieka przychodzi taka chwila, że nawet dobrze naoliwiona maszyna przestaje funkcjonować. Żona Adama wyjeżdża. Mieszkanie nawiedza natrętny domokrążca i wróżbita. Niespodziewanie pojawia się również Filip, kolega z podstawówki. Do drzwi puka przedstawicielka Ośrodka Adopcyjnego, o której wizycie Adam zupełnie zapomniał. Spokojne dotychczas życie bohatera wypełnia się mnóstwem niedomówień, pomówień i abstrakcyjnych insynuacji. A wszystko przykryte płaszczem „normalności”. Jak rozwiąże się splot dziwnych wydarzeń? Czy prawdziwych przyjaciół rzeczywiście poznaje się w biedzie? Trzeba to zobaczyć w Pyrzyckim Domu Kultury.

➡️ Obsada: Alżbeta Lenska/zamiennie Olga Borys/zamiennie Magdalena Wróbel/ zamiennie Katarzyna Kołeczek , Marek Pituch, Jakub Wons/zamiennie Michał Rolnicki

👉12 stycznia, godz. 18:00
👉Bilety:
https://www.kupbilecik.pl/…/Pyrzyce/%C5%BBona+do+adopcji/
https://biletyna.pl/spektakl/Zona-do-adopcji/Pyrzyce
– Kasa PDK – czynna we wtorki i czwartki w godz. 10:00 – 13:00 oraz w soboty i niedziele na godzinę przed każdym seansem kinowym.