Strona głównaAktualnościZielono tu! Kulturalna ławeczka pyrzyckiego społecznika

Zielono tu! Kulturalna ławeczka pyrzyckiego społecznika

2023-10-10

Stowarzyszenie Coolturalni i Pyrzycki Dom Kultury kolejny już raz łączą siły. Tym razem zadbamy o wspólną przestrzeń przed wejściem do budynku. Bo może nie wszyscy wiecie, ale Coolturalni właśnie w PDK mają swą siedzibę. Chcielibyśmy, aby ta nasza inicjatywa była również dla Was drodzy przyjaciele okazją do spotkania, dialogu, wymiany uśmiechów.

W najbliższą sobotę, 14 października, spotkajmy się o godz. 10.00 przed głównym wejściem do Pyrzyckiego Domu Kultury, aby wspólnie zatroszczyć się o to miejsce i sprawić, aby było zielono i przyjemnie. Mamy do zagospodarowania „kawałek” ziemi, ale to nie wszystko.

Tak jak zakładaliśmy w projekcie, tak też zrobimy i dwie odnowione ławki staną przed PDK. Jedna z nich będzie specjalnie wyróżniona, ale niech to pozostanie niespodzianką… Mamy nadzieję, że Wam się spodoba.
Mamy: krzewy, kwiaty, doniczki, ziemię itp.
Przynieście ze sobą: rękawiczki, łopatki ogrodowe, grabki, konewki itp.

To co, możemy na Was liczyć?

Koncepcja / opracowanie wniosku: Ewa Hancz, Katarzyna Pluta, Eliza Karwowska
Organizacja, planowanie, zakupy: Ewa Hancz, Marzena Cielek, Krzysztof Oszczyk, Piotr Lasocki
Grafika: Romuald Fijałkowski

Projekt „Zielono tu! Kulturalna ławeczka pyrzyckiego społecznika” jest realizowany przez Stowarzyszenie Coolturalni w ramach Programu Społecznik na lata 2022-2024, zainicjowanego przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego Olgierda Geblewicza.

Pomorze Zachodnie I Program Społecznik

Koszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

#PomorzeZachodnie I #ProgramSpołecznik I #społecznik I #KARR