Strona głównaAktualnościZapraszamy na koncert dedykowany olimpijczykom oraz wszystkim ludziom sportu.

Zapraszamy na koncert dedykowany olimpijczykom oraz wszystkim ludziom sportu.

2026-04-21

Zapraszamy na koncert dedykowany olimpijczykom oraz wszystkim ludziom sportu.

Wydarzenie odbyło się z okazji Wojewódzkich Uroczystości Dni Olimpijczyka oraz jubileuszu 50-lecia Pyrzyckiego Klubu Olimpijczyka. Występ został przygotowane przez Pyrzycki Dom Kultury.

🎷Podczas koncertu wystąpił muzyk i saksofonista Tadeusz Żyjewski, który zabrał publiczność w muzyczną podróż pełną największych światowych przebojów. W repertuarze znalazły się utwory takich legend jak The Beatles, Elton John, Whitney Houston, Cher oraz Anna Jantar.

🔶To wyjątkowe wydarzenie było nie tylko okazją do uhonorowania sportowców, ale również chwilą pełną wzruszeń, wspomnień i doskonałej muzyki.

Saksofon- Tadeusz Żyjewski

Scenariusz- Justyna Kowalczyk

Grafika- Romuald Fijałkowski

Scenografia- Marzena Cielek, Katarzyna Pluta

Światła- Krzysztof Oszczyk

Dźwięk- Ryszard Zgłobicki

Kamera/montaż- Romuald Fijałkowski