Strona głównaBez kategoriiRuszamy z Obcasa!

Ruszamy z Obcasa!

2022-08-01

Ruszamy z Obcasa! Już w sierpniu weź udział w niepowtarzalnych zajęciach tanecznych. Przez 3 dni będziemy spotykać się, tańczyć i bawić. Jeżeli nigdy nie tańczyłeś, to masz szansę postawić swoje „pierwsze kroki” na parkiecie, jeśli natomiast nic co taneczne, nie jest Ci obce, to nasi profesjonalni instruktorzy rozwiną w Tobie tę pasję. Zgłoś się już dzisiaj. Czekamy właśnie na Ciebie.
Zgłoszenia przyjmujemy w sekretariacie: tel. 91 70 19 95
Kto się może zgłosić?: Każdy kto chciałby poznać różne techniki tańca.
Kto poprowadzi zajęcia?:
Maria Szupiluk – kierownik i choreograf Zespół Tańca Ludowego Mali Gorzowiacy, dyrektor artystyczna Festiwalu MFT Folk Przystań – IDF Folk Harbor, Gorzów Wlkp. , dyrektor FIDAF – Federation of International Dance Festivals (official) w Europie
Jadwiga Banaś – kierownik, pedagog, choreograf Dziecięcy Zespół Folklorystyczny „Wielkopolanie”, dyrektor artystyczny International Children’s Folk Festival KIDS FUN FOLK w Poznaniu
Joanna Suwińska, Aleksandra Hawryluk, Janusz Urbański – instruktorzy, choreografowie, muzycy Zespół Pieśni i Tańca Pyrzyce. Współorganizatorzy Festiwalu Pyrzyckie Spotkania z Folklorem / Pyrzyce Meetings with Folklore.
Organizator projektu: Pyrzycki Dom Kultury
Dofinansowano:
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. „Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi”. „Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020”
Odwiedź portal KSOW – www.ksow.pl Zostań Partnerem Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich