Strona głównaAktualności„Raz, dwa, trzy…NIEPODLEGŁA, czyli 123 lata do wolności!” – początek…

„Raz, dwa, trzy…NIEPODLEGŁA, czyli 123 lata do wolności!” – początek…

2023-09-20

Z wielką radością dzielimy się informacją, że jesteśmy po pierwszym spotkaniu dotyczącym warsztatów wokalnych i teatralnych, które odbyło się w ramach naszego projektu 🇵🇱 „Raz, dwa, trzy… NIEPODLEGŁA, czyli 123 lata do wolności!”.
Już nie możemy się doczekać kolejnych spotkań, których zwieńczeniem będzie spektakl teatralny z okazji Narodowego Święta Niepodległości 🇵🇱, wystawiany przez uczniów ze szkół z terenu gminy Pyrzyce. To będzie coś „innego” niż do tej pory oglądaliście.

Warsztaty wokalne prowadziła będzie Pani Klaudia Szczepkowska, natomiast instruktorem warsztatów teatralnych będzie Pani Monika Zajączkowska. Obie Panie posiadają ogromne doświadczenie w swoich dziedzinach, jest to ich pasja, którą z pewnością podzielą się z uczestnikami.
Już dziś wiemy, że udział w projekcie wezmą uczniowie ze szkół:
– Zespół Szkół nr 1 im. Noblistów Polskich w Pyrzycach,
– Szkoła Podstawowa z OI im. Leonida Teligi w Pyrzycach,
– Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Mielęcinie

Dziękujemy wszystkim dzieciom, młodzieży, ich opiekunom, nauczycielom za ich dzisiejszą obecność na spotkaniu. Bardzo się cieszymy, że będziemy widywać się częściej!

Projekt „Raz, dwa, trzy…NIEPODLEGŁA, czyli 123 lata do wolności!” finansowany jest ze środków Muzeum Historii Polski w ramach programu „Patriotyzm Jutra” Edycja 2023.