Strona głównaBez kategoriiRatusz wita Klimatycznego Pyrzyckiego Gamera!

Ratusz wita Klimatycznego Pyrzyckiego Gamera!

2021-05-07

Są systemowi i konsekwentni i przekazują swój ekologiczny manifest tym razem gospodarzowi miasta Burmistrz Pyrzyc Marzenie Podzińskiej.

To już druga po Urzędzie Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego tablica, która powstała w 2021 w ramach programu społecznik z priorytetem ekologicznym. Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Pyrzycach oraz Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi im. Leonida Teligi podczas spotkania online „Klimatyczny Gamer z Pyrzyc”, (https://fb.watch/56uUPuEeVM/ i https://fb.watch/56uXolwpbH/ ) w ramach „wymiany pomysłów na lepsze jutro” stworzyli ową „Ekologiczną Chmurę”.

Zapraszamy do oglądania. „Klimatyczny Gamer z Pyrzyc” – jest częścią eko-edukacyjnego projektu, dla dzieci ze szkół i przedszkoli, z Pyrzyc i okolic.

Epizod:

SP im. Janusza Korczaka w Pyrzycach:

Dzieci z Pyrzyckiej Szkoły: Klaudia Gadowska i Mikołaj Rolbecki

Marta Dolna /wicedyrektor/

oraz Sara Rydzyńska /nauczyciel/Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi im. Leonida Teligi

Justyna Gołębiowska /nauczyciel/

Rafał Roguszka /dyrektor PDK

Zdjęcia: Romuald Fijałkowski

Montaż: Dominika Woronin

Produkcja: Pyrzycki Dom Kultury

Współpraca: Ireneusz Szymański, Katarzyna Kucharska, Joanna Różalska

Za projekt odpowiada kreatywny zespół animatorów związanych z Pyrzycki Dom Kultury i Stowarzyszenie Nasze przedszkolaki. Zadanie dofinansowano w ramach programu Społecznik na lata 2019-2021 Program Marszałkowski. Operatorem jest Koszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. #PomorzeZachodnie #KARRSA #społecznik #ProgramSpołecznik #KoszalińskaAgencjaRozwojuRegionalnego