Strona głównaBez kategoriiPyrzycka Pracownia Jutra – otwarcie

Pyrzycka Pracownia Jutra – otwarcie

2022-06-08

Plan był prosty. Dizajnerskie wnętrze wypełnione sprzętem, który pozwoli zrealizować kreatywne pomysły. I już za chwileczkę, już za momencik…! Robimy ostatnie przymiarki. Tu stanie stół, tam regał… Nasza „Pyrzycka pracownia Jutra” już niedługo stanie się pracownią nie tylko na tu i teraz, ale i na przyszłość.
Możecie przekonać się o tym 15 czerwca o godz. 16:30 na oficjalnym otwarciu „Pyrzyckiej Pracowni Jutra”.
Ale to nie koniec, to dopiero początek. Nasza nowa pracownia, będzie przestrzenią, która ma inspirować ekologią, sztuką i dizajnem, kształtować wrażliwość manualną, rzemieślniczą i artystyczną. Jest też odpowiedzią na troskę o środowisko i rosnący problem związany z generowaniem nowych i zbędnych odpadów.
Na oficjalne otwarcie zapraszają: Burmistrz Pyrzyc Marzena Podzińska (Gmina Pyrzyce), Stowarzyszenie Coolturalni i Pyrzycki Dom Kultury.
Operacja grantowa pt. „Utworzenie i wyposażenie pracowni rękodzieła i sztuki użytkowej pn. PYRZYCKA PRACOWNIA JUTRA” współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020.
Operacja realizowana w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność wdrażanej przez Stowarzyszenie „WIR”- Wiejska Inicjatywa Rozwoju.
Grantobiorca: Stowarzyszenie Coolturalni