Strona głównaBez kategorii„Pyrzyce Ruszają z Obcasa” – nowy termin…

„Pyrzyce Ruszają z Obcasa” – nowy termin…

2022-08-18

Uwaga – mamy nowy termin (!). Przychylając się do Waszych próśb oraz partnerów organizacyjnych zmieniliśmy datę: 23-25.09.2022r.

Przez 3 dni od piątku do niedzieli będziemy spotykać się, tańczyć i bawić się. Jeżeli nigdy nie tańczyłeś, to masz szansę postawić swoje „pierwsze kroki” na parkiecie, jeśli natomiast nic co taneczne, nie jest Ci obce, to nasi profesjonalni instruktorzy rozwiną w Tobie tę pasję Zgłoś się już dzisiaj. Czekamy właśnie na Ciebie. Zgłoszenia przyjmujemy w sekretariacie: tel. 91 70 19 95

Kto się może zgłosić?: Każdy kto chciałby poznać różne techniki tańca.

Kto poprowadzi zajęcia?:

Krzysztof Szupiluk – dyrektor i choreograf Zespół Tańca Ludowego Mali Gorzowiacy, pedagog, animator kultury.

Anna Obara-Ubera – instruktor tańca ludowego, choreograf,  od 36 lat związana z Lubuski Zespół Pieśni i Tańca im. Ludwika Figasa   działający przy Regionalne Centrum Animacji Kulturalnej w Zielonej Górze

Joanna Suwińska, Aleksandra Hawryluk, Janusz Urbański – instruktorzy, choreografowie, muzycy Zespół Pieśni i Tańca Pyrzyce. Współorganizatorzy Festiwalu Pyrzyckie Spotkania z Folklorem / Pyrzyce Meetings with Folklore.

Organizator projektu: Pyrzycki Dom Kultury (Gmina Pyrzyce)

przy wsparciu Regionalne Centrum Animacji Kulturalnej w Zielonej Górze oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Gorzowie Wlkp.

Dofinansowano:

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. „Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi”. „Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020”

Odwiedź portal KSOW – www.ksow.pl Zostań Partnerem Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich