Strona głównaAktualnościNo i Zupa Nic…

No i Zupa Nic…

2023-04-28

Tym razem zapraszamy Państwa do KINA NA LEŻAKACH. Chcemy rozbudzić wspomnienia u dorosłych i pokazać młodszym świat PRL z przymrużeniem oka. Bloki nic, ludzie nic, życie nic. No i ZUPA NIC – mleko wybełtane z jajkiem i cukrem wanilinowym, na ekranie symbol minionej epoki.
Pokażemy Państwu film w konwencji ciepłej komedii charakterów granych przez Adama Woronowicza i Kingę Preis. Pokazane przez nich małżeństwo pozwala sobie na kapitalne, kontrolowane szarże dowcipu. Warto zwrócić uwagę na ich dzieciaki (Barbara Papis, Alicja Warchocka) są bezpretensjonalne i naturalne, a drugi plan rozsadza fantastyczna Ewa Wiśniewska w roli nestorki rodu. To ognisty żywioł Świętej Polskiej Tradycji.
ZUPA NIC Kingi Dębskiej zdobyła nagrodę Orła za najlepszą drugoplanową rolę kobiecą (Ewa Wiśniewska) oraz nominacje do nagrody za dźwięk.
KINO NA LEŻAKACH, 30 kwietnia godz. 21:00, Pyrzyce Plac Wolności przy fontannie. Seans bezpłatny.
Aby ta Zupa Nic miała jakieś wartości kaloryczne przygotowaliśmy Państwu stoiska z goframi, lodami, deserami, napojami, hot dogami i klasycznymi frytkami. Stoiska MELON Trailer i Princess Ice&Cafe – Pyrzyce będą otwarte już od 18:00.
Mamy ogromną prośbę – zamówcie sprzyjającą pogodę
Wieczory są jeszcze chłodne, więc zabierzcie ciepły kocyk. I znajomych ze sobą zabierzcie. I dobry humor , i uśmiech dla sąsiada , i dobre słowo też nie zaszkodzi.