Strona głównaBez kategoriiNie ważne kiedy, ważne gdzie – (warsztaty taneczne) polsko-niemiecka wirtualna strefa relaksu

Nie ważne kiedy, ważne gdzie – (warsztaty taneczne) polsko-niemiecka wirtualna strefa relaksu

2020-09-15

Zniknięcie tego spotkania wywołało ryzyko nadszarpnięcia ważnych w Polsce i Niemczech relacji między mieszkańcami. To co się z nim stało – zmusiło do odpowiedzi na wiele nurtujących pytań. Odkryta w wirtualnej przestrzeni „folkowa strefa relaksu” przybrał niespodziewany obrót i stała się niezwykłym odwołaniem do wydarzeń z przeszłości w nowej formie. Były warsztaty z tańca, spotkania z psychologiem i fizjoterapeutą oddechu i konferencja z udziałem burmistrzów online.

Pyrzycki Dom Kultury, Zespół Pieśni i Tańca Pyrzyce, zaproszeni goście: Bożena Tołoczko, Anna Gliszczyńska, Gmina Pyrzyce i Gmina Ueckeremunde z Zuckerpuppen znajdą dobre rozwiązanie. Przekonaliśmy się we wrześniu.

„Projekt Polsko – Niemiecka Wirtualna Strefa Relaksu” jest dofinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa (Fundusz Małych Projektów w ramach Programu Współpracy Interreg V A Meklemburgia-Pomorze Przednie/Brandenburgia / Polska w Euroregionie Pomerania)”