Strona głównaAktualnościKultura Interwencje…

Kultura Interwencje…

2023-06-15

Do tegorocznej edycji programu KULTURA INTERWENCJE złożono rekordową liczbę 2177 wniosków! Dofinansowanie otrzyma 341 beneficjentów, w tym Pyrzycki Dom Kultury.

Bardzo serdecznie zapraszamy Was na niezapomnianą noc pełną magii i artystycznego zachwytu!

Po raz pierwszy w Gmina Pyrzyce organizujemy widowisko artystyczne „W Świętojańskim Kręgu” w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Szczecińskiej KRĄG Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu „Krąg”, połączone z warsztatami wyplatania wianków, pokazem teatru ognia RAGO Fireshow / Ledshow i z muzyką ludową na żywo przy ognisku, którą zagwarantuje nam Kapela Ludowa Agnieszki Urbańskiej.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, aby świętować tradycje Nocy Świętojańskiej w towarzystwie bliskich i przyjaciół, a także spotkać nowych ludzi, którzy podzielają Waszą pasję do tradycji, kultury i sztuki. Liczymy na dobre emocje, inspiracje i wspólne przeżycia, ale przede wszystkim na Wasz liczny udział w wydarzeniu!
Będą śpiewy przy ognisku i nic nie stoi na przeszkodzie, jeśli weźmiecie ze sobą kije, prowiant i coś sobie upieczecie 🙂

24 czerwca 2023 r. / sobota
godz. 20:00
Pyrzyce / Staw Złotej Rybki
—————————————————————–
Organizacja wydarzenia możliwa będzie dzięki dofinansowaniu w ramach tegorocznej edycji programu Kultura-Interwencje. Edycja 2023.
Narodowe Centrum Kultury po raz kolejny dziękujemy za dostrzeżenie i wsparcie naszego projektu spośród ogromnej ilości wizji i pomysłów z całej Polski!
—————————————————————
„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Kultura-Interwencje. Edycja 2023”.