Strona głównaBez kategoriikoncert „Wkręć się w gospel” – dom kultury+

koncert „Wkręć się w gospel” – dom kultury+

2021-08-11

25 sierpnia 2021 r. o godz. 19:00, w Pyrzyckim Domu Kultury, w sali widowiskowo – kinowej odbędzie się koncert podsumowujący warsztaty wokalne „Wkręć się w gospel”.
Na scenie wystąpią uczestnicy warsztatów oraz Beata Bednarz i Dorota Zaziąbło.
Beata Bednarz – charyzmatyczna wokalistka o niepowtarzalnej barwie i skali głosu, muzyk sesyjny. Instruktor warsztatów muzycznych i gospelowych, trener impostacji i emisji głosu. Laureatka, gość i juror wielu festiwali. Pojawiła się u boku bodaj wszystkich najważniejszych postaci polskiej sceny muzycznej. Absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach w klasie wokalistyki jazzowej z tytułem magistra sztuki, w której jest także wykładowcą. Przez wiele lat współpracowała z Małą Akademią Jazzu, gdzie prezentowała dzieciom i młodzieży muzykę gospel i blues.
Dorota Zaziąbło – pianistka, kompozytorka, aranżerka i producentka muzyczna, absolwentka V Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Katowicach w klasie fortepianu Wojciecha Niedzieli. W latach 2007 – 2011 była pracownikiem dydaktycznym na Akademii Muzycznej w Katowicach akompaniując w klasie wokalistyki jazzowej Beaty Przybytek, Justyny Motylskiej oraz Anny Ruttar. Od 2012-2014 była akompaniatorem w Studio Wokalistyki Estradowej w klasie Beaty Bednarz. Obecnie współtworzy kadrę Instytutu Rozwoju Artystycznego w Żywcu pod Stowarzyszeniem Connect Art.
Ze względu na obowiązujące wytyczne sanitarne liczba miejsc jest ograniczona. Bezpłatne wejściówki dostępne będą w Pyrzyckim Domu Kultury od dnia 16 sierpnia 2021 r.
Pyrzycki Dom Kultury – “DOM z KULTURY+” realizuje działania dofinansowane ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2021.

gospel wkręć