Strona głównaBez kategoriiKolejny koncert wybitnych muzyków…

Kolejny koncert wybitnych muzyków…

2022-09-07

„Its Raining Men… Hallelujah!” Obiecywaliśmy i dotrzymujemy słowa. Kolejny koncert wybitnych muzyków w naszym mieście. Jej hit potrafią zaśpiewać chyba wszyscy na świecie, a o nim się mówi, że stworzył drogę na światowy rynek jazzu wiodącą przez Szczecin. Wspólnie z Dominikiem Molem z jazz jak nikotyna zapraszamy na wyjątkowy koncert.
Słowo o artystach:
Dorrey Lin Lyles – amerykańska wokalistka dobrze znana szerszej publiczność z przeboju „Its Raining Men”. Artystka już przeszło dwadzieścia lat współtworzy kultową grupę The Weather Girls. W swojej solowej karierze łączy gospel z bluesem, soulem i jazzem. Jest laureatką prestiżowej nagrody McDonald’s Gospelfest Award. Współpracuje z muzykami z całego świata, a koncerty z jej udziałem porywają publiczność w każdym wieku.
Sylwester Ostrowski jest szczecińskim saksofonistą tenorowym i kompozytorem. Występował i nagrywał z czołówką światowego jazzu, m.in. Wyntonem Marsalisem, Erykah Badu, Deborah Brown, Dariusem Brubeckiem, Keyonem Harroldem czy Freddie’m Hendriksem. Jest pomysłodawcą oraz szefem artystycznym festiwalu Szczecin Jazz.
Wstęp wolny. Ilość miejsc ograniczona. Wejściówki do odebrania w Pyrzyckim Domu Kultury