Strona głównaBez kategoriiJarmark Wielkanocny w Pyrzycach.

Jarmark Wielkanocny w Pyrzycach.

2018-03-25

W dniach 24-25 marca w godz. 10.00–14.00 pyrzyczanie mogli kupić świąteczne upominki i produkty na jarmarku wielkanocnym zorganizowanym przy Urzędzie Miejskim w Pyrzycach. Jeżeli ktoś nie znalazł pomysłu, jak w nadchodzące święta ozdobić stół świąteczny, to mógł poszukać inspiracji wśród kolorowych stoisk. Pogoda dopisała, toteż chętnych na robienie zakupów nie brakowało. Największym zainteresowaniem cieszyły się oczywiście pisanki, palmy oraz wszelakie bukiety świąteczne. W jarmarku wzięli udział wystawcy ze Stargardu, Pyrzyc i Ukrainy. Swoje pieczołowicie przygotowane prace wystawiali również uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej w Pyrzycach oraz panie zrzeszone w Stargardzkim Związku Emerytów i Rencistów. Rękodzielnicy wystawili wyroby m.in.: z ceramiki, drewna, włóczki, papieru i wikliny, biżuterię i wiele innych.

W trakcie jarmarku, poza ofertami wystawców, czekała także inna atrakcja – Pyrzycki OSiR przygotował gry i zabawy dla najmłodszych. Wydarzeniu towarzyszyła muzyka przygotowana przez PDK.

Organizatorem Jarmarku Wielkanocnego był Pyrzycki Dom Kultury, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pyrzycach oraz Urząd Miejski w Pyrzycach.