Strona głównaBez kategoriiDiagnoza kulturalno – społeczna Pyrzyc

Diagnoza kulturalno – społeczna Pyrzyc

2021-05-21

Jaka jest kultura w Pyrzycach, czym jest dla Was Pyrzycki Dom Kultury i jaki powinien być, żeby był niezbędnym dla mieszkańców?
Te i inne pytania zadawaliśmy Wam przez ostatnie miesiące. Dzięki Waszym odpowiedziom stworzyliśmy pierwszą w mieście „Diagnozę kulturalno – społeczną Pyrzyc”. Po wielu spotkaniach, konsultacjach i rozmowach otrzymaliśmy realne narzędzie, które pozwoli nam teraz rozszerzyć krąg wzajemnej empatii, w kształtowaniu z Wami wspólnego jutra.
Dziękujemy za opinie, sugestie i poświęcony czas oraz motywację do budowania trwałych relacji.
Ach i jeszcze jedno. Tak jak obiecaliśmy. 26 maja 2021 r. o godz.17:00, ogłosimy nabór na Wasze inicjatywy, które będziemy wspierać merytorycznie, organizacyjnie no i oczywiście finansowo. Tymczasem zapraszamy do lektury „Diagnozy kulturalno – społecznej Pyrzyc”.
Zespół Pyrzyckiego Domu Kultury.
Pyrzycki Dom Kultury realizuje zadanie Nasz Pyrzycki Dom Kultury+ dofinansowane ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2021. Celem programu jest zwiększenie zaangażowania ośrodków kultury w życie społeczności lokalnych poprzez odkrywanie i wspieranie oddolnych inicjatyw kulturotwórczych, realizowanych przez mieszkańców.
DIAGNOZA str 1