Strona głównaAktualnościByły sobie zabawki…

Były sobie zabawki…

2024-05-13

Słyszeliście kiedyś o toycrossingu? To akcja, w czasie której zabawki mogą znaleźć nowych właścicieli, a jednocześnie promuje się ideę recyklingu i zrównoważonego podejścia do konsumpcji.

Jeśli macie w szafie/piwnicy/na strychu pełno niepotrzebnych zabawek, które czekają na swoich przyjaciół lub szukacie nowych skarbów do kolekcji dla swojego dziecka, to koniecznie musicie dołączyć do naszej akcji „BYŁY SOBIE ZABAWKI”. Wierzymy, że każda zabawka ma swoją historię i zasługuje na dalsze przygody!

Wspólnie ze Stowarzyszenie Coolturalni zapraszamy w piątek 24 maja na godz. 17:30 do parku im. Jana Pawła II przy Pyrzyckim Domu Kultury!

Będziecie mogli wymienić, kupić lub sprzedać zabawki Waszych dzieci, ale także wpisać się w nurt ekologicznego myślenia i działania.

PS. My widzimy to tak: przynosicie swoje koce/piknikowe stoliki itp., rozkładacie na nich klocki, samochodziki, kolejki, maskotki, lalki itp. i działacie! Niech żadne zabawki nie czują się tak niepotrzebne i niechciane jak Chudy z „Toy Story”.

W tym samym czasie i miejscu odbywa się organizowany również przez nas koncert plenerowy MELODIE WIOSNY oraz ZIELONY TARG. Zatem liczymy na sporą frekwencję.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem wydarzenia pn. „Były sobie zabawki” – Akcja ToyCrossingu w Pyrzycach: