Strona głównaBez kategoriiA oni dalej grzeszą, dobry Boże! – już wkrótce w kinie PDK

A oni dalej grzeszą, dobry Boże! – już wkrótce w kinie PDK

2022-09-14

Czy rodzina w komplecie to przepis na kłopoty? Czy pomimo odmiennych poglądów, można dojść do porozumienia? Zastanawialiście się kiedyś na tym? A może chcecie porozmawiać?
Pyrzycki Klub Filmowy w Kino PDK wraca po wakacyjnej przerwie! Zapraszamy 28 września o godz. 17:00 do naszego kina na film pt. A oni dalej grzeszą, dobry Boże!
40 lat minęło jak jeden… grzech? Państwo Verneuil mają co świętować – taki staż małżeński to nie przelewki i, zdaniem ich córek, świetna okazja, by zorganizować huczną imprezę niespodziankę. Żeby było jeszcze weselej, na przyjęcie z różnych zakątków świata przyjeżdżają rodzice Rachida, Davida, Chao i Charles’a. Jeśli państwo Verneuil myśleli, że czterech nietuzinkowych zięciów to już za dużo, to się dopiero zdziwią… Miej ich wszystkich w opiece, dobry Boże!
Przypominamy, że dobre kino zawsze zobaczycie w Pyrzyckim Klubie Filmowym, a dobre rozmowy to tylko z Marta Hołownia z Ważka Pracownia.
Bilety dostępne są na biletyna.pl/Pyrzyce/Pyrzycki-Dom-Kultury oraz w biletomacie w holu PDK. Kasa biletowa Kino PDK czynna godzinę przed seansem.