Strona głównaBez kategorii11 listopada „zawsze”

11 listopada „zawsze”

2021-11-04

11 LISTOPADA – ZAWSZE to pewnego rodzaju spektakl pomost, klamra pokoleniowa, łącznik pomiędzy młodszą i starszą generacją. Klasyczne piosenki splotą się z przekazem multimedialnym. Na scenie wszyscy zostaną połączeni wspólną tradycją świętowania Dnia Niepodległości. Jedni za sprawą Gałczyńskiego zatęsknią do kraju pelargonii i malwy, inni ostentacyjnie wykrzyczą, że „to nie karnawał, ale tańczyć chcą…”
Przeszłość z przyszłością na jednej scenie Pyrzyckiego Domu Kultury. Już 10 listopada w środę o godz. 11:00. Zapraszamy. Będzie słonecznie, radośnie, optymistycznie i odświętnie.
Do projektu zaproszono młodą nadzieję pyrzyckiej wokalistyki Roksanę Piska oraz uznanego kompozytora i aranżera Leszka Fiącka. Wydarzenie otworzy premiera wyjątkowego spektaklu najmłodszych artystów z Przedszkola Publicznego nr 3 z OI w Pyrzycach. Przedszkolaki przedstawią się też w „pełnej powagi” mini sondzie. W programie nie zabraknie kultowego poloneza w wykonaniu UTW w Pyrzycach oraz „czytania o Polsce” Astrid Czarneckiej. Spotkanie zamknie wizualne wspomnienie „Biało – Czerwona Zawsze”.
Uroczystość transmitowana będzie LIVE na kanale youtube: PDK OFFICIAL

PLAKATPLAKAT 11.11